Teslimat Bilgileri

Teslimat Konuları
 
www.authenticseconds.com mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle çalışmayı amaçlamaktadır. Bu sebepten siparişiniz alındıktan sonra öncelikle sistem tarafından otomatik bir e-posta gönderilerek siparişin sistemlerimize aktarıldığını bildirir. Ardından ekibimiz siparişi kontrol ederek tekrar onaylar ve size tekrar e-posta yoluyla bilgi verilir.
 
Sipariş teslimleri
 
Siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.
 
Her üründen stoğumuzda yalnızca bir adet bulunmaktadır. Satın alma işlemi sonrası ürün pasif hale gelecektir.
 
Saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Özel durumlarda gecikme yaşanabilir, bu gibi durumlardan kullanıcı haberdar edilir.
 
Teslimat ve Kargo Ücretleri
 
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı şehire göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
 
Yurtdışı teslimatları
 
www.authenticseconds.com şimdilik yurtiçi satışı yapmamaktadır. İlgili çalışmalar devam etmektedir.
 
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, info@authenticseconds.com adresine e-posta göndermeniz yeterli.
 
Adres Bilgileri
 
Siparişinizin sağlıklı bir şekilde elinize ulaşabilmesi için, adresinizi mümkün olduğunca açık yazarak, ek bilgiler kısmına bulunduğunuz yerin tarifini de belirtiniz.
 
Temel kural olarak aldığınız ürünü iade almamaktayız.Değişim hakkınız teslimat gününde bildirilmek koşulu ile geçerlidir.
 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!
 
Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.
 
Genel değişim şartları aşağıdaki gibidir;
 
- Değişimler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. 
 
- Değiştirmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti ALICI tarafından karşılanmaktadır.